« | Home | »Nawyk picia wody

By Krzysiek | Kwiecień 30, 2013

Niemal codziennie i zewsząd jesteśmy bombardowani informacjami o pozytywnym wpływie spożywania czystej wody. Lepsze zdrowie, lepsze samopoczucie, wiadomo, ale ile kosztuje taka przyjemność? Butelka wody źródlanej z hipermarketu to koszt około 2 złotych. Skoro powinniśmy pić przynajmniej 1 butelkę czystej wody to bez problemu dochodzimy do punktu, w którym z naszego portfela znika 60 złotych miesięcznie. Czy warto? Na pewno. Czy da się taniej? Oczywiście.

Jednym ze sposobów jest inwestycja w porządne filtry do wody działające na zasadzie odwróconej osmozy. Jakość wody będzie porównywalna z wodą źródlaną popularnych marek. Niestety odwrócona osmoza nie jest mała. Można więc zainteresować się tematem przepływowych filtrów z serii FT-Line. To znakomite urządzenia filtracyjne, znacznie mniejsze niż odwrócona osmoza, są też przy okazji trochę tańsze.

Które rozwiązanie jest lepsze? Woda z butelek czy montaż dobrego filtra do wody? Wybór zależy od wielu rzeczy. Jedno jest pewne – warto pić czystą wodę. Wpływa ona pozytywnie nie tylko na zdrowie, a koszt nawet tych 60 złotych miesięcznie nie powinien stanowić bariery jeśli w grę wchodzi temat zdrowia.Kategorie: Dom, Zakupy | No Comments »

Tagi: , ,


Podobne do Nawyk picia wody:

Comments