« | Home | »Wczasy Jastrzębia Góra

By Administrator | Listopad 5, 2012

Spora grupa turystów planuje swój wypoczynek ze sporym wyprzedzeniem, dbając by nic nie pozostawiać przypadkowi i pieczołowicie wyłowić najciekawszą dla siebie lub całej rodziny okolicę a także sposób spędzenia wakacji. Niezmiernie często decydując się na urlop w Polsce, wybieramy wybrzeże Bałtyku. Jednym z najczęściej wybieranych miejsc polskiego wybrzeża jest Półwysep Helski. Jest to niezmiernie romantyczny zaułek utworzony przez pas piasków i wydm o długości około 50 kilometrów, z takimi pięknymi miejscowościami, jak Jastarnia, Chałupy, Hel czy Władysławowo. Cały Półwysep Helski charakteryzuje się uspokajającym klimatem, świeżym morskim powietrzem i malowniczymi lasami.
Wśród wielu uroczych miejsc warto zwrócić uwagę na miejscowość Jastrzębia Góra, dawną wioskę rybacką położoną na Przylądku Rozewie. Nadzwyczajnie zlokalizowana, Jastrzębia Góra charakteryzuje się poetyczną przyrodą i jednocześnie dzisiejszą architekturą. Co roku odbywa się tutaj Internacjonalny Festiwal w Puszczaniu Bąków, na który ściąga masa łazików. Na plaży możemy również brać udział w zawodach w wyławianiu bursztynu i innych zajmujących atrakcjach.
Pamiętaj o noclegach, których w Jastrzębiej Górze nie brakuje, jednak należy je wcześniej zarezerwować. np. tu Jastrzebia Góra noclegi – najlepsze oferty. Zapraszamy na wypoczynek nad morzem.Kategorie: Turystyka | No Comments »

Tagi: , , ,


Podobne do Wczasy Jastrzębia Góra:

Comments are closed.