« | Home | »Jastrzębia Góra wczasy

By Administrator | Listopad 24, 2010

Jastrzębia Góra należy do ulubionych miejscowości turystów zarówno z Polski jak i zagranicy. Ta urokliwa miejscowość rozciąga się od Przylądka Rozewie, aż po Karwię. Wybrzeże klifowe oraz otaczający Jastrzębią Górę park krajobrazowy zapewniają temu miejscu niepowtarzalny klimat.

Prócz rozlicznych walorów krajobrazowych Jastrzębia Góra oferuje szeroką gamę placówek rehabilitacyjnych, ponadto sama w sobie sprzyja poprawie stanu zdrowia, ze względu na duże nasycenie powietrza jodem. W zdrowym ciele, zdrowy duch, dlatego bardzo ważne jest, aby nie zapominać o wysiłku fizycznym także podczas wakacji. Jastrzębia Góra daje wiele możliwości uprawiania różnych sportów.

Ale wakacje to przede wszystkim czas szaleństw, których na pewno tutaj jest co nie miara. Miejsca noclegowe spełnią wszystkie nasze oczekiwania, a mimo to ich właściciele nie zedrą z nas dużych sum pieniężnych. Będąc tu koniecznie musisz odwiedzić miejsca takie jak ulica Bałtycka czy Przylądek Rozewie. Aby bez reszty wypełnić sobie czas poświęcony na urlop, proponujemy zwiedzić też miasta położone za rogiem wręcz jak np. Władysławowo. Opcją na niepogodne dni będzie na pewno wyjście, do którejś z pobliskich restauracji czy też po prostu do kina.

Wciąż jeszcze nie wiesz dokąd zabrać rodzinę w najbliższe wakacje? Na noclegi nad morzem polecić też należy położony nieopodal przytulny kurort Karwia. Wieś ta jest wprost stworzona dla wypoczynku rodzinnego.Kategorie: Turystyka | No Comments »

Tagi: , , ,


Podobne do Jastrzębia Góra wczasy:

Comments