« | Home | »Wakacje nad morzem

By Administrator | Listopad 18, 2010

Wbrew obiegowym opiniom zimowy urlop nad Bałtykiem nie różni się bardzo od wypoczynku letniego. Wiadomo przecież, że wody Bałtyku znajdują się ciągle w tym samym miejscu, niezależnie czy jest to sierpień czy luty a i plaża od lat pozostaje tuż przy morzu. Mimo sześciomiesięcznej przerwy między zimą a latem horyzont ciągle tkwi w na swoim miejscu i ani myśli zmienić położenia. Turyści wypoczywający nad Bałtykiem latem lub zimą najwięcej wolnego czasu spędzają nad samym brzegiem morza nie patrząc na warunki pogodowe. Identycznie latem jak i zimą najchętniej wypatrujemy słonecznej pogody złorzecząc na chmury, deszcz i silny wiatr.

Głód, który powoduje, że wczasowicz z dziwnym upodobaniem poddaje się eksperymentom rodzimej kuchni w jednej z licznych restauracji dopada go tak samo i w styczniu i w czerwcu. Duży wybór potraw rybnych oraz szeroki wachlarz alkoholi to niezmienna domena nadmorskich knajpek. W części rozrywkowej nadmorskich wakacji należy wspomnieć o szalonych dyskotekach, które z zasady działają cały rok i często goszczą tych samych klientów latem i zimą. Wyszaleni możemy spokojnie wrócić do swojej kwatery, hotelu czy ośrodka wczasowego. One też zawsze czekają na swoim miejscu. W razie niepogody, która może przytrafić się zawsze, mamy wiele propozycji i pomysłów na atrakcyjny wypoczynek. Właściciele miejsc noclegowych, aby nie stracić klientów z powodu kiepskiej pogody organizują im w atrakcyjny sposób czas i umilają pobyt.

Zapraszamy teraz wszystkich bez wyjątku na wczasy nad morzem, bez względu na porę roku!Kategorie: Turystyka | No Comments »

Tagi: , , ,


Podobne do Wakacje nad morzem:

Comments