« | Home | »Jastrzębia Góra wakacje

By Administrator | Listopad 14, 2010

Urlopowicze na miejsce swoich letnich szaleństw od kilku ładnych lat wybierają Jastrzębią Górę. Jastrzębia Góra położona jest pomiędzy Karwią a Rozewiem. Wspaniałość tego miejsca ukryta jest w uroczym otoczeniu, jakim jest niewątpliwie przepiękne wybrzeże klifowe oraz park krajobrazowy.

Przyjeżdża się tutaj nie tylko ze względu na przepiękne widoki, ale także po to, by pooddychać tutejszym powietrzem lub podleczyć się w którymś z ośrodków. Na brak ruchu turyści nie mogą się skarżyć, gdyż jest tutaj masa zorganizowanych zajęć sportowych dla ludzi w każdym przedziale wiekowym.

Znajdą tu coś dla siebie zarówno ci szukający spokojnego wypoczynku, jak i osoby zainteresowane wakacyjnymi szaleństwami i imprezowaniem. Noclegi spełnią wszystkie nasze oczekiwania, a mimo to ich właściciele nie zedrą z nas wielkich sum pieniężnych. Będąc tu koniecznie musisz odwiedzić miejsca takie jak ulica Bałtycka czy nadmorski bulwar. Z Jastrzębiej Góry łatwo dojechać do większych miast takich jak np. Władysławowo czy Gdynia, dzięki czemu pobyt można urozmaicić o wycieczki do pobliskich miast. Pomysłem na niepogodne dni będzie na pewno wyjście, do którejś z pobliskich restauracji czy też po prostu do kina.

Jastrzębią Górę wybrały miliony turystów. Są to zadowoleni turyści. Czy pójdziesz ich śladami? Oczywiście sąsiadująca z Jastrzębią Górą Karwia także jest dobrym miejscem na wypoczynek nad morzem. Jest to dobry wybór zwłaszcza dla wczasowiczów przybywających z całymi rodzinami.Kategorie: Turystyka | No Comments »

Tagi: , , ,


Podobne do Jastrzębia Góra wakacje:

Comments