« | Home | »Katalogowanie serwisów www

By Krzysiek | Lipiec 19, 2010

Jednym z najpopularniejszych sposobów na promocję w necie jest katalogowanie stron internetowych. Gro osób twierdzi, że to metoda promocji, która teraz nie daje żadnych efektów, a jeżeli już to na pewno nie są to rezultaty pozytywne. Czy mają rację?

Zapewne katalogowanie witryn różni się w chwili obecnej od tego, czym było kilkanaście miesięcy temu. Nie oznacza to też, że jest to praktyka całkowicie nieskuteczna. Co ważne, mało osób pamięta o tym, iż katalogowanie stron nie służy jedynie podniesieniu pozycji w wyszukiwarkach. To również dobra metoda promocji mająca bezpośredni wpływ na liczbę użytkowników strony internetowej.

Miejmy wszak na uwadze, iż podstawową sprawą jest odpowiednio stworzona lista adresów katalogów. Jeśli ktoś cały czas twierdzi, iż automatyczne katalogowanie stron popularnym programem spowoduje uzyskanie wartościowych odnośników to jest daleki od prawdy. Przy odpowiedniej liście adresów katalogów internetowych i pracy manualnej można zdziałać sporo, gdyż tak naprawdę katalogowanie stron tylko w tej formie gwarantuje pożądane efekty. Oczywiście nie można ograniczać się jedynie do tej formy reklamy, jednak samo katalogowanie stron należy uznać za efektywny proces wspomagający promocję w necie.Kategorie: Biznes, Reklama | Komentarze są wyłączone

Tagi: , , ,


Podobne do Katalogowanie serwisów www:

Comments are closed.