« | Home | »Sprytne katalogowanie

By Krzysiek | Październik 27, 2009

Można ostatnio zobaczyć, że program sprytne katalogowanie wygląda jakby było reanimowane. Co prawda w mojej opinii w bardzo nieudany sposób ta reanimacja przebiega, ale jak widać program sprytne katalogowanie jeszcze żyje.

Co prawda ci, którzy już dawno temu kupili sprytne katalogowanie to pewnie przeszli na programy konkurencyjne, które według mnie zostawiają sprytne katalogowanie daleko w tyle. Na całe szczęście mamy wolny rynek i produkty typu sprytne katalogowanie powinny już dawno odejść w zapomnienie. Nie chcę tutaj przedstawiać alternatywy dla programu sprytne katalogowanie, ale wystarczy poszukać trochę w internecie aby przekonać się co zamiast aplikacji sprytne katalogowanie można zakupić. Dzięki półautomatom katalogowanie stron staje się procesem przyjemniejszym i efektywniejszym. Oczywiście należy jeszcze dysponować odpowiednią, aktualną listą katalogów stron, dzięki której katalogowanie stron będzie równie szybkie co skuteczne. Między innymi właśnie przez problemy z zarządzaniem własną bazą katalogów niektórzy użytkownicy zaczęli porzucać sprytne katalogowanie na rzecz innych narzędzi.

Pewnie wiele osób zastanawia się jakie hasła można promować dzięki katalogom stron. Prawda jest taka, że promować można wszystko, ale z jaką skutecznością to już inna kwestia. Na pewno w przypadku haseł lokalnych warto spróbować swoich sił. Przykładowo hasło filtry do wody Wrocław jak najbardziej nadaje się do promocji w ten sposób. Innym dobrym przykładem może być bardzo podobna fraza filtry do wody Katowice, która różni się jedynie miastem, gdyż słowo Wrocław zostało zamienione na Katowice. Wszelkie tego typu hasła warto promować za pomocą katalogów stron.Kategorie: Ciekawostki | 1 Comment »

Tagi: , ,


Podobne do Sprytne katalogowanie:

One Response to “Sprytne katalogowanie”

  1. DJ Kiełbasa Says:
    Luty 14th, 2013 at 12:26

    Dobra muzyka na onecie? Bum bum, kto gra? DJ Kiełbasa!

Comments