« | Home | »Ulubiona sauna

By dywyn | Styczeń 30, 2009

Nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się abym był tak bardzo spragniony wypoczynku. Przez ostatnie miesiące ciężko pracowałem, gdyż jestem inżynierem budowy autostrad. Jak wiadomo to bardzo odpowiedzialne stanowisko, nadzoruje szeregiem ludzi, którzy nie do końca rozumieją pojęcia: rzetelność, uczciwość czy sumienność. Przez ten okres, gdy kończyliśmy już budowę autostrady byłem bardzo nerwowy, wzburzony i dodatkowo chronicznie niewyspany. Postanowiłem się zrelaksować w jakimś przyjemnym miejscu. Wtedy od razu pomyślałem o pójściu do sauny. Z opowiadań moich współpracowników znałem saunę, jako miejsce wyjątkowo przytulne, mający doskonały wpływ na całe zdrowie. Stąd od jakiegoś czasu sauna chodziła mi po głowie.

Tylko nie wiedziałem, gdzie najlepiej zażyć owej wybornej kąpieli w parze wodnej sauny. Posłużyłem się Internetem. W wyszukiwarce internetowej wpisałem słowa sauna trójmiasto, a potem by zawęzić trochę obszar poszukiwań dodałem sauny Gdańsk. I tak pojawiło się sporo ofert sauny oraz innych wynalazków takich jak łaźnia czy jacuzzi w interesującym mnie regionie. Obejrzałem kilka witryn, które prezentowały oferty saun i skusiłem się na jedną z nich. Przygotowałem potrzebne rzeczy i pojechałem do niewielkiego ośrodka spa, by móc skorzystać z sauny.

Jak się okazało był to mały budyneczek, w którym oprócz saun mieścił się też gabinet kosmetyczny oraz siłownia. Można było także uraczyć się masażem i wybrać się na sztuczne opalanie do solarium. Ceny nie były wysokie, lecz oczekiwałem mniejszych. Wydawało mi się, że jestem jedynym mężczyzną w tym miejscu, więc chciałem po prostu odejść, lecz zagadnęła mnie pewna pani z recepcji. Zaoferowała mi wizytę w saunie, której będę pierwszym użytkownikiem, gdyż jest to całkiem nowa sauna parowa. Zgodziłem się bez namysłu, gdyż kobieta zaproponowała mi dodatkowy rabat. Nigdy jeszcze nie doznałem tak przyjemnego uczucia, sauna była niewielka, ale za to miło się prezentowała. W środku panowało błogie ciepło wiedziałem, że ta sauna sprawi, iż stanę się nowo narodzony. Potem jeszcze kilka razy korzystałem z ofert wybranego przeze mnie ośrodka i zawsze kończyłem kurację w saunie z uśmiechem na ustach.Kategorie: Rekreacja | No Comments »

Tagi: , , ,


Podobne do Ulubiona sauna:

Comments