« | Home | »Meble sklep internetowy

By Adam | Grudzień 14, 2008

W czasie nadchodzącego prawdopodobnie również do Polski kryzysu branża mebli mimo wszystko prężnie się rozwija. Powstaje wiele firm produkujących i sprzedających meble w obszarze polskiego rynku. Spora liczba przedsiębiorców działających w sektorze mebli dostrzega nowe możliwości zdobywania klientów przez internet. Jako przykład chciałbym wskazać firmę Bogart. Jest to firma dość nowa, która właśnie otwarła sklep internetowy i zaczyna zdobywać coraz więcej klientów. Firma Bogart meble sklep internetowy prowadzi również sprzedaż tradycyjną na polskim rynku. Oprócz tego Bogart Meble Sklep internetowy wykorzystuje również do sprzedaży Allegro. Co można powiedzieć, jest pewnego rodzaju alternatywną firmą handlu internetowego dla firmy Bogart meble sklep internetowy. W przypadku gdy sam sklep internetowy nie realizował swoich zadań to firma Bogart meble sklep internetowy ma również inne źródła sprzedaży. Aczkolwiek na daną chwilę sklep internetowy bardzo dobrze się rozwija. Dodatkowo lokalne sklepy też przynoszą niezłe zyski. Firma Bogart meble sklep internetowy sprzedaje tylko produkowane przez siebie meble.
Sieciowy sektor rynku mebli nie jest na pewno przyjazny dla nowych firm zw. na sporą konkurencje. Nie stwierdzam tego na podstawie badań a jedynie w oparciu o artykuł opisującym m.in. meble jako jedną z trudniejszych branż rynku internetowego. Do trudnych sektorów pod względem konkurencji, można też zaliczyć:

  1. kamery i aparaty cyfrowe
  2. ubrania
  3. telewizory i monitory lcd
  4. hradware
  5. software
  6. opony – tu mogę również wskazać przykładowy sklep z tego sektora, z którego usług korzystałem, oferującego tanie opony

Jeśli chodzi o ten ostatni sektor czyli tanie opony to wymieniony sklep internetowy chyba również jest w miarę nowy, ale widać, że coraz szybciej się rozwija. Jest to nietypowy sklep internetowy oferujący. Mianowicie sprzedaje on tanie opony używane i jest jedynym sklepem internetowym oferujący takie tanie opony jaki znam. Można powiedzieć więc, że jest to atut cenowy w porównaniu do konkurencji.

Jednak aby nie odchodzić od tematu wracamy do mebli. Meble są niewątpliwe trudnym towarem do sprzedaży przez sklep internetowy zw. na spore koszty przesyłki, jednak sklep internetowy pozwala na rozpowszechnienie ogólne oferty firmy Bogart Meble sklep internetowy, zatem można stwierdzić, że ma on dobry wpływ na rozwój firmy.Kategorie: Biznes, Ciekawostki, Reklama, Zakupy | Komentarze są wyłączone

Tagi: , , ,


Podobne do Meble sklep internetowy:

Comments are closed.