« | Home | »Oferty bankowe

By Administrator | Marzec 24, 2008

W zakresie usług dla klientów indywidualnych można wyróżnić następujące spektrum produktów:
KREDYTY MIESZKANIOWE wśród których można wymienić m.in. kredyty budowlanohipoteczne, kredyty hipoteczne, pożyczki hipoteczne, kredyty konsolidacyjne i lokatorskie. Kredyt budowlanohipoteczny umożliwia kredytowanie aż do 32,5 roku z możliwością karencji w spłacie, wcześniejszej spłaty części lub całości kredytu oraz przesunięcia spłaty kapitału do 5 lat dla kredytów w PLN.
KONTA OSOBISTE wraz z pełnym, elektronicznym dostępem do rachunku, kartą debetową otrzymywaną już w momencie podpisywania umowy, dostęp do ponad 1150 bankomatów w całym kraju, limit w saldzie debetowym oraz kredyty i pożyczki udzielane na preferencyjnych warunkach.
KARTY KREDYTOWE bez opłat za wydanie i wznawianie, przy zapewnieniu aktywnego używania, umożliwiające otrzymanie kredytu bez odsetek do 116 dni.
KARTY PŁATNICZE umożliwiające dokonywanie transakcji bezgotówkowych w kraju i za granicą.
DEPOZYTY wśród nich likaty terminowe od 10 dni do 36 miesięcy, z możliwością wyboru waluty i negocjowania warunków; plany lokacyjne kompilacje lokat i funduszy inwestycyjnych, a także nowoczesna forma lokaty dostępnej tylko w internecie, w której odsetki dostępne są już po 10 dniach, a oprocentowanie utrzymywane na poziomie jednego z najwyższych na rynku.
KREDYTY i POĹťYCZKI obejmujące pożyczki od ręki, karty kredytowe, przyznawany bezterminowo limit w saldzie debetowym, jak również linia kredytowa inwestora giełdowego.
KANAŁY ELEKTRONICZNE czyli szybki dostęp do rachunku i innych produktów banku za pośrednictwem internetu, SMS, WAP i telefonu. System Internetowy SEZAM zapewnia dodatkowo dostęp do internetowego systemu maklerskiego oraz systemy obsługi Funduszy Inwestycyjnych i Planów Lokacyjnych.
OFERTA DLA FIRM to skonsolidowany pakiet usług obejmujących klasyczne i nowoczesne formy instrumentów finansowych niezbędnych w funkcjonowaniu przedsiębiorstw. W grupie tej znajdują się podobne usługi jak dla klientów indywidualnych, lecz dostosowane do wielkości i potrzeb konkretnych firm:
rachunki bieżące i pomocnicze
kredyty obrotowe, inwestycyjne oraz szybkie kredyty z przeznaczeniem na aktualne potrzeby
lokowanie środków
oferty branżowe specjalne rodzaje usług dla wybranych grup zawodowych, np. lekarzy, prawników, itp.
kanały elektroniczneKategorie: Biznes | No Comments »


Podobne do Oferty bankowe:

Comments