« | Home | »Ustka – rekord kasowy sezonu

By Administrator | Wrzesień 19, 2007

Rekordowa kwota 393 tysięcy złotych wpłynęła do kasy Ustki z opłaty uzdrowiskowej. Mimo że rok się jeszcze nie skończył, padł już rekord. W ubiegłym roku kurortowi udało się zebrać 318 tys zł.

- Pieniądze z opłaty klimatycznej zostaną przeznaczone na inwestycje związane z funkcją uzdrowiskową miasta – wyjaśnia wiceburmistrz Ustki Marek Kurowski. – Ponadto równowartość zebranej kwoty otrzymamy od państwa. Ten znaczny wzrost ściągalności opłaty to efekt prowadzonej przez władze Ustki kampanii informacyjnej, zachęcającej turystów do płacenia, a kwaterodawców do pobierania opłaty.

Wydział promocji i integracji europejskiej prowadził program „Karnetu Wakacyjnego”, który upoważniał do zniżek w 12 punktach usługowych, handlowych i gastronomicznych.

Zwieńczeniem programu było losowanie nagród wśród uczestników programu, którzy wpłacili do kasy miasta opłatę uzdrowiskową i wypełnili karnet.

Nagrodę główną, czyli telewizor LCD wygrał pan Paweł Tlaga spod Wołomina, a aparat cyfrowy Grażyna Piotrowska z Warszawy. Rozdano również 20 zestawów kosmetyków.

Źródło: gp24.pl

Reklama:Kategorie: Kurorty, Turystyka | No Comments »

Tagi:


Podobne do Ustka – rekord kasowy sezonu:

Comments