« | Home | »Mielno – Noc Świętojańska

By Administrator | Czerwiec 20, 2007

Mielno

Ryszard Rynkowski, zespół Goya, Reni Jusiss, Leszcze i Big Cyc – to największe gwiazdy tegorocznego lata, które umilą pobyt turystom w gminie Mielno. Nie zabraknie też rajdów, pokazów walk, sportowych emocji, audiowizualnych show i popisów sztuki aktorskiej.

Warto przyjechać do Mielna już w najbliższy poniedziałek na II Międzynarodowy Rajd Morgan, którego organizatorem jest Andrzej Sak. Pokaz samochodów na deptaku zaplanowano w godz. 9.30 – 14.40, po którym odbędzie się godzinna parada aut. Morgany zjadą tu jeszcze raz, o tej samej godzinie, 30 czerwca. Tego dnia o godz. 14 grami i zabawami rozpocznie się Mieleńska Noc Świętojańska, którą o północy zakończy pokaz sztucznych ogni.

Natomiast 3 lipca w Mielnie otwarte zostaną Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej kobiet. Mecze rozgrywane będą na plaży, za zjeżdżalnią wodną (czwartek i piątek w godz. 8 – 20 i sobota w godz. 10-17). Za to od 7 do 12 lipca w nadmorskich miejscowościach organizowane będą konkursy budowania zamków z piasku.

W niedzielę, 8 lipca podczas Festynu Najlepsze Lato 2007 z Radiem Zet i tygodnikiem „Naj” na stadionie sportowym w Mielnie w godzinach wieczornych wystąpią: Ryszard Rynkowski i zespół Goya. Natomiast 14 lipca przy głównym wejściu na plażę można będzie usłyszeć i zobaczyć „na żywo” Reni Jusiss.

Do Mielna warto zaprosić również na galę sportów walki (18 lipca, hala sportowa, godz. 18), bieg śniadaniowy (21 lipca, start: godz. 12, ul. Kościuszki)i warsztaty sztuki kuglarskiej (22-24 lipca, deptak). Lipcowe imprezy zakończą eliminacje do Mistrzostw Polski w piłce nożnej mężczyzn (27-29 lipca, plaża w godz. 8-19) i mieleńska noc w rytmie latino (28 lipca, depktak).

Za to w pierwszą sobotę sierpnia na deptaku w ramach Mieleńskien Nocy na Gorąco koncert dadzą Leszcze i grupa Queens (w godz. 19-24). 11 sierpnia zaplanowano Sunset – show audiowizualne z użyciem najnowszych technologii w zakresie światła i obrazu (plaża, wejście od ul. 1 Maja, od godz. 18 do rana). 18 sierpnia na deptaku i plaży organizowany będzie Przegląd Teatrów Ulicznych i Festiwal Latawca. Lato zakończy koncert Big Cyca i pokaz sztucznych ogni na stadionie sportowym (prawdopodobnie 26 sierpnia).

Poza tym przez całe lato przy plażowym barze Ĺťywca w Mielnie organizowane będą: pokazy filmowe, sportowe, konkursy karaoke, szkoła Salsy. zaplanowano również cykl koncertów muzyki klasycznej w ramach „Opery nad Bałtykiem”.

Źródło gk24.plKategorie: Turystyka | No Comments »


Podobne do Mielno – Noc Świętojańska:

Comments