« | Home | »Weekend majowy 2007

By Administrator | Kwiecień 28, 2007

Zainteresowanie wypoczynkiem nad morzem podczas tegorocznego majowego weekendu było rekordowe. Miejsca noclegowe w większości nadmorskich kurortów dawno były już zarezerwowane przez najbardziej zapobiegliwych turystów. Tym, którzy obudzili się w ostatniej chwili zostało mozolne przekopywanie się przez serwisy turystyczne w poszukiwaniu wolnych kwater. Szczęśliwców, którym udało się tuż przed weekendem znaleźć miejsce, nie było dużo. Już sam fakt, że tylko troje klientów serwisu nadmorzem.net.pl powiadomiło o nie sprzedanych pokojach, świadczy o tym, że nie każdy zainteresowany spędzeniem majowego weekendu nad morzem spełni swoje marzenia.
Powodem takiego stanu rzeczy jest z jednej strony ładna pogoda, a z drugiej to, że ponad 50% bazy noclegowej jest o tej porze roku po prostu nie czynna. Właściciele nieczynnych przed sezonem pensjonatów, ośrodków wczasowych i kwater, pytani dlaczego nie oferują pobytu weekendowego, odpowiadają, że nauczeni doświadczeniem lat ubiegłych nie spodziewają się zwrotu kosztów poniesionych na tylko tygodniowe udostępnienie kwater turystom.

Wszystkim spóźnialskim radzimy dodać ten adres: weekend nad morzem do zakładek lub ulubionych. Za rok będzie jak znalazł. Pod warunkiem jednak, że zaglądniecie tu już w marcu 2008r!Kategorie: Noclegi, Rekreacja | No Comments »


Podobne do Weekend majowy 2007:

Comments