« | Home | »Rewal – nadmorska perełka

By Administrator | Marzec 1, 2007

Rewal rewal

Pierwszy raz byłem w Rewalu jesienią 2000 roku. Co prawda było już po sezonie i na ulicach panowały pustki ale Rewal zachwycił mnie bardzo. Już sama panorama miejscowości robiła wielkie wrażenie. Może był to efekt przecudnej w tym roku złotej polskiej jesieni, może świeżość morskiej bryzy, właściwie nie wiem. Bardzo podobał mi się sam wygląd zadbanych ulic i chodników. Latem już nie jest to samo, bo przecież panuje tu wtedy wielki tłok. Ale za to nie można się tu nudzić – liczne imprezy, przytulne kawiarenki, sklepiki powodują, że nawet w niepogodę Rewal jest atrakcyjnym kurortem.

Reklama:

Rewal oferty na wczasy nad morzem.Kategorie: Kurorty, Turystyka | 4 Comments »


Podobne do Rewal – nadmorska perełka:

4 Responses to “Rewal – nadmorska perełka”

 1. Administrator Says:
  Marzec 1st, 2007 at 15:18

  Polecam teĹź pobliskie Pobierowo – miejscowość jest idealnie wkomponowana w nadmorski las sosnowy.

 2. roma Says:
  Marzec 5th, 2007 at 14:34

  Potwierdzam, Rewal jest na prawdę uroczy, zwłaszcza wieczorem. Byłam tam co prawda tylko przejazdem, ale w tym roku chę się tam wybrać na urlop. Może ktoś poleci jakiś pensjonat?

 3. jagoda491 Says:
  Kwiecień 10th, 2007 at 12:52

  Nie wyobrażam sobie pobytu gdzie indziej. Rewal ma swój specyficzny nastrój, którego nie mam zamiaru szukać gdzie indziej. Miejscowość jest czysta, zadbana. Stąd blisko do Trzęsacza, Niechorza. A jeszcze teraz, gdy na dobre zagościła foczka Depka, nie wyobrażam sobie wypoczynku gdzie indziej.

 4. Administrator Says:
  Kwiecień 16th, 2007 at 14:45

  Jagoda, możesz coś więcej o tej foce napisać?

Comments